Fotopast zabezpečí váš pozemek během dovolené

Fotopast na zloděje

Ochrana našeho obydlí je bezesporu až na prvním místě. Pokud máte velký dům, prostornou zahradu, a ještě rekreační nemovitost vzdálenou hodinu cesty, je téměř nemožné vše ohlídat vlastními silami. Naštěstí moderní elektronika umí opravdu hodně a pachatele trestné činnosti je možné usvědčit i průkazným snímkem. A ten snadno obstará spolehlivá fotopast. Celoroční provoz, fotografie pořízená během zlomku sekundy, a to třeba i v noci, nejen to jsou atributy podobných zařízení…

Chata, pergola nebo velká zahrada – vše pod ochranou

Fotopast

Monitorovat každý kousek pozemku, mít jistotu, že nepřišel žádný nezvaný host. Pokud by k vám snad zavítal, fotopast jej obratem odhalí. K chatě se může přiblížit klidně jen liška nebo toulavá kočka, ale opatrnosti není přece nikdy nazbyt. Naopak, příště může jít o zloděje, jenž si přinejmenším prohlíží terén a podruhé už půjde takzvaně najisto. Pokud tedy skryté zařízení detailně vyfotí jeho podobu (a dnešní fotopasti disponují velmi dobrým rozlišením) nebo dokonce nahraje krátké video, máte hned jasno a policie samozřejmě také.

Malá, skladná a velmi nenápadná, taková je fotopast

Dnešní fotopast na zloděje se umí v terénu skvěle maskovat, a to už díky své vizáži. Prim hraje také její velikost, malá a na první pohled doslova neviditelná krabička spustí vždy v momentě, kdy zrovna zaregistruje nějaký pohyb v okolí. Fotografie bude hotová ve zlomku vteřiny a stane se naprosto nezpochybnitelným důkazem pro každé vyšetřování. Záznam zvuku, dosah klidně až dvanáct metrů nebo neviditelný přísvit, díky němuž si zařízení pomůže k lepšímu snímku i během nočních hodin nebo nepřízně počasí – to jsou další velká plus. Kapacita paměťové karty vystačí na stovky běžných snímků, díky nekonečné smyčce se nemusíte o nic dalšího starat, jen si dokumentaci vyzvednout a zjistit, co se dělo na vašem pozemku, když jste zrovna nebyli doma.

Z další zajímavé elektroniky můžete vybírat na eshopu cel-tec.cz