Znáte soutěž pevnost Boyard? Vyzkoušejte ji i v českém provedení

Byli jste nadšenými diváky napínavé soutěže pevnost Boyard? Snili jste o tom, že byste se do soutěže přihlásili a prověřili své fyzické zdatnosti a odolnost, ale neměli jste k tomu příležitost? Radujte se! Právě pro vás a spoustu dalších dobrodruhů a odvážlivců je připravena česká verze této populární soutěže.

Pevnost Boyard se nachází ve Středních Čechách a najít ji můžete i pod názvem TEPfaktor. Soutěž čítá celkem 21 úkolů plných dobrodružství a celá atmosféra se nese v duchu Pirátů z Karibiku. Pokud tedy již teď víte, koho vzít do týmu, na nic nečekejte a jděte se společně bavit. Prověřte vaši fyzičku, týmovou hru, logické myšlení i odvahu a vrhněte se překonávat připravené překážky. A co ze soutěže budete mít? Pocit radosti, zaslouženou odměnu a také příjemný odpočinek na pláži s barem po skončení úkolů.Českou pevnost Boyard snadno zakoupíte u Firmy na zážitky, Allegrie, pod odkazem www.firmanazazitky.cz/ceska-pevnost-boyard. Zde se také dozvíte více informací o celé soutěži a jejím popisu a prohlédnout si můžete i fotografie a video z místa konání. Na celou soutěž si vyčleňte dvě a půl hodiny, kontaktujte 3 kamarády a jděte si užít spoustu zábavy. Tuto aktivitu objednáte online a poté vám bude doručen dárkový poukaz, který za vstup do pevnosti proměníte.

Českou pevnost Boyard můžete klidně zahrnout i do tipů na svatební dary nebo ji připravit jako skvělou náplň rozlučky se svobodou. Po svatbě mohou novomanželé ihned prokázat, jak sehraný tým tvoří a jak odolní jsou. Na rozdíl od té zahraniční verze se však nemusíte bát, že by na vás čekali pavouci nebo jste procházeli prostory, které vyvolávají klaustrofobii. Úkoly jsou příjemné a zábavné pro všechny. Proto neváhejte a vyražte zažít dobrodružství. Protáhněte své svaly, procvičte logiku a hlavně zažijte skvělou zábavu se svými přáteli.