Pronájem bytu Jihlava

1

Když jsem se před pár lety nastěhoval do Olomouce, myslel jsem si to, že to bude již napořád. Věřil jsem, že se tam usadím, pořídím si byt, časem si k němu pořídím zahrádku a zůstanu zde až do důchodového věku. Dnes, když zde bydlím desátým rokem, se mi zastesklo po rodné Vysočině, po kraji, kde jsem se narodil, vyrůstal a strávil jedny z nejkrásnějších let svého života. Po dlouhém přemýšlení, zvažování všech pro a proti, jsem se nakonec rozhodl přestěhovat se nazpět.

Tak jako jsem ale dlouho přemýšlel, že se přestěhuji nazpět na Vysočinu, jsem dlouho zvažoval kam. Jako první mi na mysl přišlo mé rodné město. Město kde to mám i po těch letech prožitých mimo něj neskutečně rád. Ale i přesto, že mám k tomuto městu velké citové pouto, jsem musel zvážit i jeden významný faktor, a to kde budu po přestěhování pracovat.  Proto jsem musel vzít v úvahu i jiná města Vysočiny. Po kratším rozmýšlení a prozkoumání pracovního trhu jsem se rozhodl pro město krajské.

stažený souborV okamžiku, kdy jsem byl rozhodnut o přestěhování, zahájil jsem hledání pronájmu bytu Jihlava. K mému překvapení bylo v tomto městě dostatečné množství bytů, které připadaly v úvahu. A tak mi nic nebránilo v tom se přestěhovat.  Uvědomil jsem si ale, že pronájem nebude možná to pravé, že bych se po těch letech už konečně rád usadil ve svém vlastním bytě. A tak jsem se zkusil podívat na prodej bytu Jihlava. I nabídka bytů k prodeji byla v tomto městě široká a tak jsem si hned vybral.Nechtěl jsem se stěhováním dlouho otálet, a ještě tentýž víkend jsem se rozjel do Jihlavy podívat na můj vybraný byt. Byt vypadal přesně tak, jak byl inzerován na webových stránkách www.eurobydleni.cz/byty/prodej/, kde jsem si jej předtím vyhledal. A jelikož i cena byla dle mých představ, byl jsem rozhodnut. Po vyřízení hypotéky, sbalení všech věcí do krabic, jsem se přestěhoval zpět na rodnou Vysočinu.