Překvapte svého muže adrenalinem

Také marně přemýšlíte, co koupit svému muži, příteli či kamarádovi k narozeninám či jiné významné události? A zdají se vám, stejně tak jako mužům, všechny „měkké“ dárky, kosmetika a potřebné věci do domácnosti nudné a bez nápadu? Potom sáhněte po něčem netradičním, originálním a typické mužském. A jaké aktivity by to měly být? Co třeba indoor skydiving, tandemový seskok nebo  let balónem?

Muži rádi překonávají své schopnosti a zkouší nepoznané. Proto je adrenalin láká a rádi se vydávají vstříc novým zážitkům a dobrodružství. A tak jim ho dopřejte. Uvidíte, že darováním zážitku neuděláte chybu a muže určitě potěšíte.

Nedílnou součástí mužů jsou vozy. Auta a především ta rychlá jsou jejich vášní. Dokáží o nich mluvit celé hodiny a nedají na ně dopustit. Proto i jízda hummerem, ve Ferrari, Porsche či jiném rychlém vozu bude skvělým dárkem. Alternativou je jízda na čtyřkolce nebo řízení závodní motorky na okruhu. Co mají však všechny tyto jízdy společné je rychlost a vzrušení. Neváhejte a dopřejte jim ho. A kde můžete tyto zajímavé dárky koupit? Na webových stránkách firmy na zážitky.Allegria na svých stránkách www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/ nabízí možnost zakoupit dárkový poukaz, který obdarovaný promění za zážitek. Poukaz obsahuje certifikát s informacemi o zakoupeném zážitku, kartičku pro osobní věnování a další důležité informace. Darovat lze i univerzální poukaz opravňující obdarovaného si vybrat dárek dle jeho představ s ohledem na bodovou hranici dárku. Potom už stačí jen rezervovat termín a vrhnout se vstříc adrenalinu.

Ženy, neváhejte a potěšte své muže adrenalinem. Darujte jim zážitek, na který budou vzpomínat celý život.